Muammer Pırlanta 40 yılı aşkın tecrübesiyle;

Döküm konusunda uzmanlığı ve en yeni üretim teknolojilerini de kullanarak bugün sektöründe önemli bir pay sahibi olmuştur. Sahip olduğu tecrübe ve gerçekleştirdiği yatırımlarla, uluslararası standartlara uygun döküm, fren aksamı, yedek parça ve porya üretimi yapmaktadır.

Yüksek kaliteli, hızlı, esnek üretimi ve zamanında teslimatı ilke edinmiş firmamız vizyonuna yeni değerler katarak sürekli gelişmektedir. 40 yıllık deneyimin kuşaktan kuşağa aktarımı ve yeni teknolojiler ile sektöründe lider firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşayan ekibimiz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalarına devam etmektedirler.

Bugün firmalarda bir zorunluluk haline gelen istikrarın oluşmasıyla var olan kalite daha da arttırılacaktır. Şimdi dünya pazarlarına açılmaya başlayan PIRLANTA markası gelecekte de kalitesi ile tercih edilen markalar arasında en üst sıralarda yerini alacaktır.

Relax

Relax markasıyla 1981 yılından beri firmamız;treyler konusunda uzmanlığı ve en yeni üretim teknolojilerini de kullanarak bugün sektöründe önemli bir pay sahibi olmuştur.

Muammer Pırlanta Dingil Döküm

40+

Yıllık Deneyim

Muammer Pırlanta Dingil Döküm

100%

Müşteri memnuniyeti

Muammer Pırlanta Dingil Döküm

50+

Hizmet ve Ürün